Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/worko.cz/public_html/worko.cz/libs/Nette/loader.php on line 28
 WORKO CZ s.r.o. | SET Odrezovač s taninem + FINAL PLUS | Pro povrchové úpravy
WORKO CZ s.r.o.
 

Pro povrchové úpravy

SET Odrezovač s taninem + FINAL PLUS

Pasivátor + final plus

Cenově výhodný SET Odrezovače s taninem „Pasivátor“ a FINAL PLUSu, prostředků pro pasivaci koroze a povrchovému krytí pasivované vrstvy.

Prostředek FINAL PLUS je určen na povrchy, na které byl v předchozí fázi použit Odrezovač s taninem. FINAL PLUS je založen na bázi parafínů a dalších látek, které jako jediné jsou schopny se přizpůsobit teplotním změnám povrchu bez postupné ztráty přilnavosti. Po aplikaci FINAL PLUSu dojde k penetraci tanátového povrchu a provázání s pasivovanou vrstvou. S ohledem na okolní teplotní podmínky je takový povrch více či méně měkký, proto aby mohlo docházet k jeho smršťování a roztahování podle teploty materiálu. Na takový povrch pak nelze aplikovat žádnou barvu, protože tyto parametry žádná barva nemá a na povrchu by se neudržela. Doba ukončení penetračních schopností je v řádech hodin a to v závislosti na teplotě. Optimální teplota prostředí i prostředku pro aplikaci je 20°C.
FINAL PLUS se neředí, je připraven k přímému použití. Pro čištění lze použít ředidlo S6005 na syntetické barvy.

SET zakoupíte na našem novém e-shopu eshop.worko.cz:

https://eshop.worko.cz/…-PLUS-d3.htm


 
 
 
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.