Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/worko.cz/public_html/worko.cz/libs/Nette/loader.php on line 28
 WORKO CZ s.r.o. | Odstraňovač silikonových vazelín | Pro telekomunikace
WORKO CZ s.r.o.
 

Pro telekomunikace

Odstraňovač silikonových vazelín

Unikátní prostředek pro odstranění silikonových vazelín a olejů nejen z optických vláken.

Unikátnost spočívá ve způsobu odstranění silikonových vazelín, které jsou odstraňovány plošně, nikoli pouze stopově. Výhodou je zároveň i jeho použití, protože se neaplikuje jednorázově, ale zůstává stále v původním objemu k mnohonásobnému použití.

Při odstraňování silikonových vazelín z optických kabelů se aplikuje se v setu s dočišťovacím přípravkem W plus.

Postup při aplikaci na optická vlákna:

Po mechanickém odstranění silikonové vazelíny z vlákna jej vložíme na dobu 15 – 20 vteřin do odstraňovače a lehkým pootáčením docílíme uvolnění jednotlivých vláken. Vlákna otřeme a proces opakujeme. V případě nižších teplot dobu ponoření prodloužíme. Následně vložíme do přípravku W plus, kde po stejné době dojde k dočištění povrchu vláken a tato po vyjmutí opět otřeme.

Upozornění : přípravek při styku s vodou ztrácí účinnost

Nejčastější otázky:

  • Zdravím, potřebuju odstranit z plechu silikonový olej, přesněji řečeno odmastit ho, můžete mi poradit? Hezký den, Josef.

K použití je ideální Odstraňovač silikonových vazelín. Ten je schopen bezezbytku odstranit i silikonový olej. Aplikace je jednoduchá, po nanesení ponechat 10–15 minut reagovat s olejem, pak opláchnout vodou. K dočištění lze použít W plus.

  • Dobrý večer, zabývám se už delší dobou problémem jak odmastit silikonový olej, jak vlastně funguje ten Váš prostředek na silikonové vazelíny? Viki.

Z chemického pohledu jde o jiné, daleko účinnější řešení, než odmašťováním silikon rozpouštět. Po každém rozpouštění totiž vždy zůstane určité množství silikonového oleje na povrchu. V případě Odstraňovače silikonových vazelín jde o proces uvolnění molekul silikonového oleje do prostředí vazebně silnějšího, než má jakýkoli povrch. Tím dojde k navázání silikonu do Odstraňovače a k vytvoření emulze smývatelné vodou. Jeho použití je velmi jednoduché. Na povrch se nanese Odstraňovač silikonových vazelín a ponechá se 10 –15 min. k reakci. Pak se povrch opláchne vodou, případně se od vodních úsad dočistí Dočišťovacím přípravkem W plus.

  • Dobrý den, hledám nějaký prostředek na skutečně účinné odmaštění povrchu od silikonu před lepením. Trochu komplikované to je na místě, kde mám nalisované gumové těsnění. Poradíte mi. Díky Martin, Jihlava.

Odstraňovač silikonových vazelín je prostředek k bezestopovému odstranění silikonových olejů a vazelín, což znamená, že na povrchu nezůstane po silikonovém oleji stopa. Pokud tedy potřebujete povrch, na kterém nebude žádné zbytkové množství silikonu, tak použijte právě Odstraňovač silikonových vazelín. Při styku s jiným povrchem na tento nijak nereaguje, a můžete jej bez obav použít i na místě spoje s gumovým těsněním.

  • Dobrý den, nějaký dobrák mi nastříkal na sklo asi silikonový olej, čím ho můžu odmastit? Michal, Kravaře.

K použití je Odstraňovač silikonových vazelín. Po nastříkání na sklo jej ponechte 10 –15 min. reagovat s olejem a pak opláchněte vodou. Na dočištění můžete použít W plus.

  • Zdravím. Potřebuji vyřešit odmaštění vazelíny silikonové a našel jsem váš odstraňovač. Je na rozpouštění i jiných vazelín něž jen v té optice? David z Litovle.

Ano, Odstraňovač silikonových vazelín je více než vhodným prostředkem a to na všechny silikonové vazelíny a oleje.

Odstraňovač silikonových vazelín ZAKOUPÍTE ZDE: https://eshop.worko.cz/…-PLUS-d8.htm

Klikem na tento odkaz si můžete stáhnout bezpečnostní list

Klikem na tento odkaz si můžete stáhnout technický list


 
 
 
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.