Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/worko.cz/public_html/worko.cz/libs/Nette/loader.php on line 28
 WORKO CZ s.r.o. | FINAL PLUS | Pro povrchové úpravy
WORKO CZ s.r.o.
 

Pro povrchové úpravy

FINAL PLUS

FINAL PLUS = Ochrana kovových materiálů (místo barvy proti rzi) – aplikace na povrch po předchozím použití (zaschnutí) Odrezovače s taninem (po pasivaci koroze).

FINAL PLUS doplňuje funkci Odrezovače s taninem a vytváří ochranu pasivovaného povrchu v náročných klimatických podmínkách . FINAL PLUS se přizpůsobuje teplotním změnám povrchu bez postupné ztráty přilnavosti. Tyto vlastnosti žádná barva nemá, ani barva proti rzi.

Prostředek FINAL PLUS je určen na povrchy, na které byl v předchozí fázi použit Odrezovač s taninem. FINAL PLUS je založen na bázi parafínů a dalších látek, které jako jediné jsou schopny se přizpůsobit teplotním změnám povrchu bez postupné ztráty přilnavosti. Po aplikaci FINAL PLUSu dojde k penetraci tanátového povrchu a provázání s pasivovanou vrstvou. S ohledem na okolní teplotní podmínky je takový povrch více či méně měkký, proto aby mohlo docházet k jeho smršťování a roztahování podle teploty materiálu. Na takový povrch pak nelze aplikovat žádnou barvu, protože tyto parametry žádná barva nemá a na povrchu by se neudržela. Doba ukončení penetračních schopností je v řádech hodin a to v závislosti na teplotě. Optimální teplota prostředí i prostředku pro aplikaci je 20°C.
FINAL PLUS se neředí, je připraven k přímému použití. Pro čištění lze použít ředidlo S6005 na syntetické barvy.

Klikem na tento odkaz si můžete stáhnout bezpečnostní list

Klikem na tento odkaz si můžete stáhnout technický list

Tento produkt lze zakoupit na odkaze: https://eshop.worko.cz/…-PLUS-d6.htm


 
 
 
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.