Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/worko.cz/public_html/worko.cz/libs/Nette/loader.php on line 28
 WORKO CZ s.r.o. | Pro byt, dům, kancelář
WORKO CZ s.r.o.
 

Pro byt, dům, kancelář

Čistič krbových skel - nová verze

Nejúčinnější prostředek k nekompromisnímu odstranění spalinových zplodin ze skel krbů.

Odstraňovač plísní v interiéru

Velmi účinný přípravek likviduje plíseň v bytě, ve sklepě, ale i v jiných interiérových prostorech.

Nejúčinnější je přípravek na plíseň na zdi natřít štětcem. Kde nelze použít štetec velmi silně navlhčit rozprašovačem. Pouhé zarosení má jen krátkodobý účinek. Přípravek lze použít i na exteriérové plochy avšak s ohledem na barevnou stálost povrchu doporučujeme odzkoušení na malém povrchu. Přípravek je bez zápachu.

čistič,podlah,pvc,zašlá,špína

Čistič podlahových ploch

Čistící prostředek se speciálním čistícím účinkem na prostiskluzovou dlažbu a PVC plochy.

Odstraňuje mastnotu a zašlapanou špínu z míst, kde je běžný přípravek neúčinný.

W - průmyslový

Kapalina pro širokou škálu použití v domácnostech, firmách, organizacích i průmyslu. Podobně jako aceton rozpouští širokou škálu nepolárních sloučenin. Je netoxický, rychle se odpařuje a proto se široce používá jako rozpouštědlo. Jde o prostředek k rozpouštění tuků a olejů.

Odstraňovač vodního kamene speciálně na baterie

Odstraňovač vodního kamene speciálně na baterie je prostředek, ve kterém se spojuje rychlost a razance s šetrností k podkladu. Přípravek neobsahuje fosfáty a je biologicky odbouratelný. Je to vhodný čitící prostředek na nerez a hliník. Přípravek je ekologický, neobsahuje fosfáty, ani louhy. Není vhodný na zinkové povrchy a nedoporučuje se jeho uchovávání v kovových nádržích nebo obalech.

Odstraňovač vodního kamene a rzi na WC

Odstraňovač vodního kamene a rzi na WC je neztékavou sloučeninou více multifunkčních látek a přísad, které v sanitárním prostředí velmi rychle pronikají do usazenin, tyto uvolňují a smývají je. Přípravek neobsahuje fosfáty a je biologicky odbouratelný.

Odstraňovač vodního kamene a rzi do kuchyní a koupelen

Odstraňovač vodního kamene a rzi do kuchyní a koupelen je určen na dlažbu, obklady, sprchové kouty a další prostředí, kde se vodní kámen usazuje. Je sloučeninou více multifunkčních látek a přísad, které velmi rychle pronikají do usazenin, tyto uvolňují a smývají je.

 
 
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.