Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/worko.cz/public_html/worko.cz/libs/Nette/loader.php on line 28
 WORKO CZ s.r.o. | Pro strojírenství
WORKO CZ s.r.o.
 

Pro strojírenství

W - průmyslový

Kapalina pro širokou škálu použití v domácnostech, firmách, organizacích i průmyslu. Podobně jako aceton rozpouští širokou škálu nepolárních sloučenin. Je netoxický, rychle se odpařuje a proto se široce používá jako rozpouštědlo. Jde o prostředek k rozpouštění tuků a olejů.

Čistič minerálních nánosů

Čistič minerálních nánosů se při šetrnosti k materiálu vyznačuje především svým účinkem. Při cirkulaci a proplachování v soustavách a zařízeních reaguje do doby celkového odstranění usazenin.

Rozmrazovač

Rozmrazovač na sebe váže vodu v jakémkoliv skupenství. Profesionální rozmrazovač s všestranným použitím. Lze používat jako rozprašovač na pozici sprej na námrazy na skle, plastu nebo karosériích, nebo v pozici stream jako rozmrazovač na zámky dozické nebo visací k odstranění nečistot a zamrznutí.

Dočišťovadlo W plus (k neutralizaci chemického postupu)

Dočišťovadlo slouží k ustálení a neutralizaci chemického postupu s jinými přípravky nebo může sloužit i jako odstraňovač zbytků silikonových nánosů.

Dále jej lze použít jako rozpouštědlo a čisticí prostředek pro rozpouštění kontaminantů, například oleje.

Odstraňovač lehčích olejových nánosů

Odstraňovač lehčích olejových nánosů

Prostředek lze aplikovat na povrch o teplotě kolem 35°C. Lze jej tedy použít na pracovní stroj, nebo plochu, která po pracovním procesu ještě nevychladla, nebo jejíž teplotu nelze z provozních důvodů snížit. Ošetřením dochází k uvolnění olejů, které se naváží na roztok a při vyjmutí z lázně se již olej na ošetřovaný povrch nenaváže, povrch zůstává odmaštěn.

Odstraňovač lehčích olejových nánosů – k zakoupení na našem e-shopu https://eshop.worko.cz/…nosu-d24.htm

Odstraňovač víceletých olejových nánosů

Odstraňovač víceletých olejových nánosů Prostředek lze aplikovat na velmi znečištěný povrch, u kterého chceme dosáhnout maximálního účinku. Ošetřením dochází k uvolnění olejů, které se naváží na roztok, bez zpětné reakce a povrch zůstane odmaštěn.

Odstraňovač víceletých olejových nánosů – k zakoupení na našem e-shopu https://eshop.worko.cz/…anosu-d7.htm

 
 
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.