Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/html/worko.cz/public_html/worko.cz/libs/Nette/loader.php on line 28
 WORKO CZ s.r.o. | Pro autodopravu
WORKO CZ s.r.o.
 

Pro autodopravu

Odrezovač s taninen BLACK

Odrezovač s taninen BLACK

NOVÝ vylepšený odrezovač – Odrezovač s taninem BLACK

Po mnoha žádostech na naši společnost o vytvoření stabilizátoru koroze, který by měl co možná nejvíce shodnou vizuální podobu kovu zkorodovaného i nezkorodovaného jsme dosáhli kýženého výsledku – Díky novému odrezovači s taninem BLACK bude konečný vzhled pasivace černý, ať už budete pasivovat jakékoliv druh kovu.

Odrezovač s taninem - stabilizace koroze

Odrezovač s taninem je jednoduchý, účinný a hlavně levný způsob jak ošetřit zkorodovaný povrch. Odrezovač s taninem je reakční kapalinou, prostupující korozí až do mikropórů. Chemickou reakcí přitom vzniká z koroze pasivovaná vrstva zabraňující následné korozi a vytvářející ideální podklad pro vrchní nátěr. Tímto krokem zaniká nutnost odstranění koroze a použití základního nátěru a z koroze je vytvořena ochranná vrstva nahrazující základní nátěr. Je ověřeno, že ochrana železných povrchů pomocí tohoto prostředku je účinnější, než mechanické odstranění koroze (například broušením nebo tryskáním) a pak následný nátěr. Odrezovač s taninem je tak vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze.

SET Odrezovač s taninem + Final plus

Cenově výhodný SET Odrezovače s taninem a FINAL PLUSu, prostředků pro pasivaci koroze a povrchovému krytí pasivované vrstvy.

Čistič sazí a šmíru - kominické mýdlo

Čistič sazí a šmíru bezpečně a důkladně odstraní organické znečištění, např. prach, saze, šmír a rostlinné nečistoty. Je nehořlavý, nezapáchá a není zdraví škodlivý. Lze jej použít jako náhradu za „kominické mýdlo“.

Čistič autoplachet – se zvýšeným účinkem na lepivé povrchy

Čistič autoplachet – se zvýšeným účinkem na lepivé povrchy je prostředek určený pro čištění silně znečištěných ploch plachet, bannerů, stanů apod. od nečistot nanesených vzduchem. Prostředek obsahuje látky umožňující čištění lepivých ploch a jeho používáním se stává plocha nelepivá. Prostředek neobsahuje fosfáty a je biologicky odbouratelný.

Rozmrazovač

Rozmrazovač na sebe váže vodu v jakémkoliv skupenství.

Použití je všestranné. Lze používat jako rozprašovač na pozici spray na námrazky na skle, plastu nebo karosériích, nebo v pozici stream jako rozmrazovač na zámky dozické nebo visací k odstranění nečistot a zamrznutí.

Zakoupíte na našem e-shopu: https://eshop.worko.cz/…ovac-d20.htm

Klikem na tento odkaz si můžete stáhnout bezpečnostní list

Klikem na tento odkaz si můžete stáhnout technický list

Odstraňovač polepů včetně lepidel

Odstranění polepů včetně lepidel. Tento přípravek účinně odstraňuje reklamní polepy z ploch vozidel, a to: z plastových nástaveb, skel a karosérií.

Odstraňovač lepidel z polepů

Velmi efektivně odstraňuje ulpělá lepidla po víceletých polepech z různých povrchů.

Odstraňovač tisku z plachet

Odstraňovač účinně odstraňuje solventní tisk z autoplachet, bannerů, stanových hal apod.

 
 
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.